Jak radzić sobie z wiosenną alergią?

Alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa to problem, który dotyczy coraz większej grupy osób. Wraz z pojawieniem się wiosny wielu pacjentów zgłasza się do swojego lekarza z różnymi uciążliwymi dla nich dolegliwościami. Do takich należy zaliczyć przede wszystkim utrzymujący się całą dobę katar, ból głowy, świąd i zaczerwienie oczu oraz zmiany skórne. Bez odpowiedniej medycznej pomocy nie jest możliwe codzienne funkcjonowanie. Całe szczęście współczesna medycyna oferuje pacjentom różne pomocne środki. Takie medykamenty są łatwe w użyciu i nie mają niepożądanego działania. Lata pracy pozwoliły na stworzenie takiego leku, który nie wywołuje senności, tak charakterystycznej dla przyjmowania leków na alergię.

O który lek poprosić farmaceutę?

Szeroki wybór leków antyhistaminowych powoduje, że nierzadko alergik nie wie, na co się zdecydować. W przypadku nagłego ataku alergii odpowiednim wyborem może być Aleric Deslo Active, jest to innowacyjny lek, który nie trzeba popijać wodą. Tabletka szybko rozpuści się już w jamie ustnej, co pacjentowi daje wiele korzyści. Przede wszystkim nie obciąża on żołądka składnikami zawartymi w leku, częściowo rozłożą się one w ustach, dlatego szybsze ich wchłanianie nastąpi w żołądku i pozostałych elementach układu pokarmowego. Medykament zawiera substancję czynną o nazwie desloratadyna, daje ona pozytywne efekty i utrzymuje się przez długi czas w organizmie, przez co łatwiej można znieść objawy alergii. Aleric Deslo Active to stosunkowo nowy lek, który polecany jest wszystkim osobom walczącym z przykrymi dolegliwościami takimi jak katar sienny, kaszel, łzawienie oczu czy wysypka. Mogą go używać nawet dzieci, które skończyły dwunasty rok życia. Plusem jest także to, że można go dostać w każdym punkcie aptecznym bez recepty, zarówno stacjonarnym, jak i internetowym.

Stosowanie antyhistaminowego leku

Korzystanie z odpowiedniego medykamentu przyczyni się nie tylko do tego, że alergik będzie mógł poprawnie funkcjonować każdego dnia wiosny czy lata. Stosowanie pomaga w leczeniu alergii, nieleczona może prowadzić do groźniejszych konsekwencji, jedną z nich jest astma. Aleric Deslo Active warto mieć ze sobą zwłaszcza w czasie długotrwałego przebywania na świeżym powietrzu. Tabletka nie wymaga użycia płynu do popicia, jest więc znacznie wygodniejsza w użyciu poza domem od standardowych rozwiązań na alergię. Jej innowacyjna formuła została tak opracowana, żeby jedna tabletka wystarczyła na cały dzień funkcjonowania. Można ją przyjmować z innymi lekami, nie wchodzi z nimi w interakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *