Czy Eveline stworzyło kosmetyk-cud? Oto Egyptian Miracle!

Obecnie trudno jest naprawdę zabłysnąć na rynku kosmetycznym. Produktów jest masa, firmy prześcigają się w pomysłach, jednak nic nie odbija się szerokim echem. Co więc może teraz zaskoczyć i przyciągnąć klientów? Skoro nowe technologie, super formuły i krzykliwe nazwy oraz kolory nie działają, to klucza do sukcesu trzeba szukać w prostocie! Tak właśnie na rynek trafił Egyptian Miracle. Prosta, naturalna formuła, która jest odpowiedzią na potrzeby praktycznie każdej z nas! Jak Eveline stworzyło ten kosmetyk-cud? Jak on działa? Co zawiera? W czym tkwi jego sekret?

Eveline – firma będąca dumą Polski!

Eveline to polska marka, która na rynku kosmetycznym jest już od ponad 35 lat. Przez wszystkie lata swojej działalności zebrała masę doświadczenia, które przelewa na swoje produkty. W jej asortymencie znajdziemy zarówno kosmetyki do pielęgnacji, jak i do makijażu. Jej największym hitem stały się odżywki do paznokci oraz seria produktów do walki z pomarańczową skórką – cellulitem. Jednak praktycznie każdy kosmetyk Eveline ma swoich fanów. To, co jest największą zaletą marki, to jej wysoka jakość w połączeniu z niezwykle przystępną ceną. Firmę pokochały nie tylko Polki, ale także kobiety w 70 innych państwach!

Eveline Egyptian Miracle – gdzie tkwi sekret tego kosmetyku?

Eveline zaczerpnęło inspiracji z egipskiej pielęgnacji. Już starożytne władczynie tego państwa czerpały wszystko, co najlepsze z natury. Korzystały z kąpieli w mleku wraz z dodatkiem oliwy z oliwek. Był to odżywczy zabieg dla całego ciała, ale także włosów i paznokci. Pierwsze egipskie kosmetyki oparte były na mleku, miodzie, oliwie z oliwek oraz alabastrze i cyprysie. To właśnie oliwą z oliwek oraz produktami pochodzącymi od pracowitych pszczół zainspirowała się marka Eveline.


Eveline Egyptian Miracle opiera się jedynie na 7 naturalnych składnikach. Głównym elementem jest oliwa z oliwek. Wraz z nią skład kosmetyku tworzy olej słonecznikowy, propolis, miód, mleczko pszczele, pyłek pszczeli oraz wosk pszczeli. Konsystencja kosmetyku jest kremowa, jednak pod wpływem ciepła dłoni zmienia się w odżywczą esencję. Ten kosmetyk można stosować na wiele sposobów. To prawdziwy ratunek dla suchej, podrażnionej i zmęczonej skóry. Możesz używać go jako olejek do demakijażu, krem pod oczy, odżywczy krem lub balsam do suchej skóry. Sprawdzi się także jako przyspieszacz w gojeniu ran i zadrapań!


Warto mieć Egyptian Miracle w swojej kosmetyczce i korzystać z niego w różnych sytuacjach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *