Senior MultiCare – opieka medyczna, w którą warto zainwestować!

Powszechnie mówi się, że „starość nie radość”. Jednak każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że właśnie czas po przejściu na emeryturę, jeśli zostanie dobrze wykorzystany, może się okazać bardzo pięknym, spokojnym okresem, wypełnionym radością i przyjemnościami. To właśnie na emeryturze ludzie mają wreszcie czas, by zająć się tym, co kochają najbardziej i poświęcić się swojemu hobby. Warunek jest w zasadzie tylko jeden – trzeba cieszyć się dobrym zdrowiem, aby zamiast tego nie spędzać czasu w kolejkach w przychodni.

Niewydolna służba zdrowia – przekleństwo polskiego emeryta

Smutnym jest fakt, że osoby, które przez całe życie pracowały, by w razie potrzeby móc bez kosztów korzystać z NFZ, dziś mają problem, by dostać się do lekarza wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują. Efektem jest wydawanie horrendalnych sum pieniędzy na wizyty prywatne u specjalistów, prywatnie wykonywane badania, a także zabiegi. Niestety, źle dofinansowana publiczna służba zdrowia ma związane ręce – i to powoduje, że do specjalistów w ramach NFZ są wielomiesięczne kolejki, trudno jest także doczekać się zabiegu planowanego, co może trwać nawet kilka lat. Biurokracja związana z udzielaniem publicznych usług medycznych także nie ułatwia sprawy.

Polski emeryt zamiast relaksować się w swoim ogródku z lampką koniaku i dobrym kryminałem w ręku, spędza czas w komunikacji miejskiej na dojazdach do przychodni, a następnie w kolejkach – na wizyty badania i zabiegi. Zdecydowanie nie jest to jesień życia, dla której warto pracować kilkadziesiąt lat poświęcając swoje zdrowie. Dlatego z myślą o sobie lub swoich bliskich w wieku emerytalnym warto wykupić abonament w SENIOR MULTICARE, specjalistycznym centrum opieki głównie dla seniorów, ale nie tylko.

Co otrzyma pacjent w ramach abonamentu?

Ważnym aspektem leczenia się w SENIOR MULTICARE jest możliwość kompleksowej opieki medycznej – od diagnostyki po wyzdrowienie – w obrębie jednego budynku. Jest to miejsce doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który zapewnia możliwości szybkiej diagnozy, a także urządzenia zabiegowe, które doprowadzają do skutecznego wyleczenia.

Pacjent znajdzie tutaj wykwalifikowanych lekarzy wielu specjalizacji, w tym również diabetologa czy psychologa, z którymi z pewnością odnajdzie wspólny język. Są to specjaliści wyspecjalizowani w opiece nad osobami starszymi, wymagającymi szczególnego zrozumienia i łagodniejszego, bardziej wyrozumiałego podejścia. Tak zaopiekują się pacjentem nie tylko lekarze specjaliści czy medycy przeprowadzający zabiegi, ale również recepcjonistki czy pielęgniarki, którymi będzie miał bezpośredni kontakt.

Abonament w ramach usług SENIOR MULTICARE obejmuje możliwość korzystania z wizyt specjalistycznych w nieograniczonej ilości, i to bez niepotrzebnych kolejek. Do najbardziej obleganych specjalistów dostać się można w ciągu maksymalnie kilku dni. Do tego istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej, w razie gdyby zdrowie pacjenta nie pozwalało na samodzielną wizytę w klinice. Aby zdiagnozować się, można wykonać w ramach abonamentu szeroki pakiet różnych badań, na które w przychodniach publicznych czeka się tygodniami. Abonament zapewnia także wiele zabiegów wspomagających zdrowie, w tym rehabilitację i kinezyterapię, wraz z możliwością wypożyczania sprzętu medycznego.

Czy warto zainwestować w abonament usług medycznych?

Młode osoby często nie doceniają możliwości wykonania kompleksowych badań w obrębie jednego budynku, i to w ramach jednego abonamentu. Jednak i one mogą skorzystać z ciekawych pakietów badań oferowanych w SENIOR MULTICARE. To głównie badania laboratoryjne oraz badania celowane, pozwalające na wczesne wykrywanie niektórych dolegliwości, wraz z wizytą u specjalisty.

W przypadku osób starszych posiadanie abonamentu na usługi medyczne może być bardzo korzystnym rozwiązaniem. Ułatwi ono wczesną diagnostykę i szybkie leczenie chorób, które nierzadko utrudniają codzienne funkcjonowanie. W rezultacie senior jest w stanie szybko wrócić do zdrowia i do lepszej kondycji, co spowoduje, że będzie miał więcej czasu i sił na to, by poświęcać się temu, co dla niego ważne. Istotnym jest również to, że rodzina seniora, który ma zapewnioną kompleksową opiekę w SENIOR MULTICARE, może odetchnąć z ulgą. Jest zwolniona z konieczności stałej opieki i częstego poświęcania się na wożenie seniora do lekarzy i oczekiwania z nim w kolejkach. Z pewnością wybór abonamentu medycznego jest nie tylko finansowo, ale i czasowo korzystnym rozwiązaniem dla seniora i jego najbliższych.

Warto mieć na uwadze, że starszy wiek, choć odległy, jest dla każdego nieunikniony. Można na chwilę obecną czuć się doskonale i cieszyć się świetnym zdrowiem, ale za dziesięć czy dwadzieścia lat wymagać specjalistycznej, szerokiej opieki lekarskiej. To właśnie dzięki wyspecjalizowanym usługom medycznym wydłuża się średni wiek życia. Warto popracować też dzięki wczesnej diagnostyce nad tym, by wydłużyła się również jego jakość! Wykupienie pakietu medycznego dla siebie to jeden z kroków, by zadbać o swoje zdrowie, a zatem żyć dłużej i radośniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *